Кошик
6 відгуків

Стелажі поличкові

Виробник устаткування – Metalsistem (Італія)

Опис стелажної системи METALSISTEM серії SUPER1/2/3

1.Основні компоненти поличної стелажної системи METALSISTEM.

Стелажна система Metalsistem, складається з одиночних і спарених лав, спроектованих таким чином, щоб з кожного ряду можна було мати прямий і незалежний доступ до будь-якого вантажу, що знаходиться на будь-якій висоті. Так як дані стелажі легко пристосовуються до розмірів складських приміщень, до розмірами і вагою вантажів, вони є підходящим рішенням для зберігання, сортування та комплектації всіх вантажів.

Стелажна система включають у себе наступні основні елементи:

Рама – вертикально розташований несучий елемент конструкції висотою від 2-х до 5метров - складається з двох паралельно розташованих стійок, пов'язаних з допомогу діагональних і горизонтальних розпірок. Стійка – це холоднокатаний профіль складної форми, отриманий з сталевого листа товщиною від 0,8 мм до 1,8 мм На лицьовій стороні профілю є два ряди отворів трапецеїдальної форми з кроком 33мм для приєднання несучого горизонтального компонента – балки і забезпечення регулювання її положення по висоті. На бічній поверхні профілю є перфорація для закріплення рамних стяжок. Підп'ятник кріпиться до стійки. Вони можуть бути як металеві при великих навантаженнях, так і пластмасові при великих навантаженнях.

Балки – горизонтальні несучі компоненти стелажної системи - встановлюються на рами попарно на відповідній висоті. Балки конструктивно являють собою замкнутий профіль складної геометричної форми з висотою профілю 47 або 80мм, що необхідно для додання їм більшої жорсткості, а також для збільшення опору бічних ударів при необережному складуванні. На обох кінцях балки є два отвори кріплення, які мають по чотири гачка трапецеїдальної конструкції, що дозволяють їм входити в зачеплення з передніми отворами стійок. Надійне з'єднання балка-стійка доповнюється застосуванням фіксатора, що проходить через балки, що запобігає зміщення балки вгору і виведення її із зачеплення зі стійкою при випадковому ударі по балці знизу.

Балки мають спеціальний паз в який вставляється полиці пластикові або металеві.

Полиця – штампований металевий настил складної геометричної форми з вертикальними ребрами жорсткості висотою 12 або 25мм.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner