Кошик
6 відгуків
Групи товарів та послуг

Навантажувачі Heli

Автонавантажувачі

Будь-яке виробництво або складські приміщення вимагають наявності спеціалізованої техніки. Найчастіше в цих випадках використовуються навантажувачі. Вони значно спрощують процес навантаження і переміщення вантажу будь-якого призначення. Одна з найкращих компаній світу з виробництва вантажної техніки - Heli. На сьогодні цей китайський виробник (входить в десятку найсильніших компаній світу) впевнено підвищує свій рейтинг кращих світових виробників спеціалізованої техніки.

Електронавантажувачі

Електронавантажувачі HELI розроблялися з урахуванням світових тенденцій в області виробництва подібного обладнання. Напруга акумуляторної батареї таких навантажувачів становить 48 В, а ємність– 500 А/год, завдяки чому, електронавантажувачі можуть безперервно працювати протягом 8 годин. Спарене заднє колесо, потужний двомоторний привід і двигун італійського виробництва складають 3-х опорну модель.

У відповідності з останніми віяннями в галузі техніки, у схемі керування використовується спеціальний контролер, а в герметичному корпусі вбудовані логічна система і джерело живлення, що не тільки надійно оберігає такий прилад від води, пилу і кислоти, а також зменшує втрати струму, але і покращують ефективність роботи.

Модельний ряд

Компанія Heli виробляє великий ряд спецтехніки будь-якої складності з вантажопідйомністю від 1 до 48 тонн. Це-вилочні навантажувачі, електроштабелери, електровізки, тягачі, річтраки, ричстакеры, фронтальні навантажувачі і т. д. Навантажувачі Heli і інші типи навантажувальної техніки Heli постійно удосконалюються .Розширюються модельні ряди навантажувачів та іншої техніки.

Чому HELI?

Компанія Heli виставляє досить високу планку якості техніки в поєднанні з вигідною вартістю. На підставі багаторічного досвіду продажів, ми вважаємо, що ця техніка має ідеальне поєднання ціни та якості. Більше 1000 підприємств на Україні вже оцінили це. Компанія Heli-найбільше підприємство Китаю (державне) з виробництва вантажної техніки. Уряд КНР дбає про високий імідж своєї компанії, продукція якої представлена у всіх куточках світу.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner